komfortowe wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 660 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,2 mln zł (1 818 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 16 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do znanego i cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest też jej starannie utrzymana działka. Rośnie tu wiele gatunków drzew, krzewów i kwiatów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może dużym potencjałem komercyjnym (zakład produkcyjny). Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży są po generalnym remoncie w latach 2009–2012. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
NIŻSZA KONDYGNACJA: przedpokój + salon + kuchnia + sypialnia + łazienka z wc
WYŻSZA KONDYGNACJA: garderoba + 3 sypialnie.
Budynek biurowy składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZA KONDYGNACJA: zaplecze + 2 pomieszczenia biurowe
WYŻSZA KONDYGNACJA: łazienka + 2 pokoje + kuchnia.
Budynek gospodarczy składa się z: warsztatu + zaplecza socjalnego.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (015-11691)

Kontakt:
e-mail: a.owoc@wgn.pl