slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin

Rezydencja do wynajęcia Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o jednej kondygnacji na dużej i pięknie zadbanej działce (700 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2020 roku, z rynku pierwotnego. Powierzchnia 110 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na cztery pokoje. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 7 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Ekskluzywna willa do wynajmu urzeka już od pierwszej prezentacji swoim fantastycznie wypielęgnowanym ogrodem oraz funkcjonalnie wyposażonym/umeblowanym wnętrzem. W tym miejscu warto zaznaczyć, że właściciel obiecuje doposażyć luksusową willę zgodnie z późniejszymi potrzebami nowych najemców. Niezwykle efektownie prezentuje się wnętrze ekskluzywnej willi do wynajęcia, które zostało pomalowane w jasnych kolorach i posiada dużo luster, co optycznie powiększa przestrzeń.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu wyróżnia się również komfortowym rozkładem, gdzie znajdziemy:
KONDYGNACJĘ 0: garderoba + wc + kuchnia + taras + pokój dzienny;
KONDYGNACJĘ 1: pralnia + łazienka + 3 sypialnie;
KONDYGNACJĘ 2: pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia olśniewa ponadto rewelacyjną lokalizacją w bezpiecznej i spokojnej lokalizacji. Ekskluzywna rezydencja na wynajem dotychczas nie była zamieszkała i jest kompletne nowa. Luksusowa rezydencja do wynajmu gwarantuje wysoki standard życia, komfort i luksus. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji na wynajem, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13710)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl