slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 87,84 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 693 tys. zł (7 889 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 50 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2021 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi. Standard deweloperski.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się znakomitą lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy z dala od zgiełku miasta. Na wyciągnięcie ręki mamy sklepy, szkoły, galerię handlową etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również eleganckim i wysublimowanym wnętrzem z następującym rozkładem:
NIŻSZY POZIOM: przedsionek + aneks kuchenny + pokój dzienny + korytarz + łazienka;
ŚRODKOWY POZIOM: łazienka + 3 pokoje + korytarz;
WYŻSZY POZIOM: powierzchnia użytkowa.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto słonecznym tarasem. Zamożne rodziny dysponujące licznymi samochodami docenią dwa miejsce postojowe. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1416)

Kontakt:
e-mail: m.zawadzki@wgn.pl