slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Elbląg (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Elbląg (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Elbląga (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 950 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 160 m2 powierzchni posadowiona na działce 800 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2022. Standard deweloperski. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 938 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa znakomitą lokalizacją w spokojnej, bezpiecznej i cichej okolicy z zapierającymi dech w piersiach widokami na miasto. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami. Warto w tym miejscu dodać, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja wyposażona jest w wiele najnowocześniejszych gadżetów XXI wieku, które sprawiają, że zasługuje na miano „smart home”.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa, a także komfortu. O to pierwsze dbają antywłamaniowe rolety, natomiast wygodę i komfort zapewnia m.in. ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się dla majętnej, 4- albo 5-osobowej rodziny, która lubi otaczać się luksusem, prestiżem i mieszkać na europejskim poziomie. Sprzyja temu komfortowe wnętrze z przemyślanym rozkładem:
– wiatrołap;
– kotłownia;
– salon;
– 3 pokoje;
– kuchnia;
– wc;
– łazienka

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Na koniec koniecznie należy dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, blisko słynnej stadniny koni. U nas uzyskasz pełne informacje na temat inwestycji, doradzimy i sprawdzimy także twoją zdolność kredytową oraz odkupimy twoją nieruchomość. Zapraszamy do kontaktu już dzisiaj, weź pod uwagę nowy program rządowy i umów się na rozmowę z naszym agentem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-429)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl