slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem oferowana w bardzo korzystnej cenie 8 000 zł/m-c o 5 pokojach i łącznej powierzchni wynoszącej 164 m2. Zaaranżowana na 1 kondygnacji luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 2023 roku. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu adresowana do osób, które poszukują najwyższego stopnia bezpieczeństwa, komfortu i wysmakowanego stylu. Rynek pierwotny. Luksusowa rezydencja na wynajem posadowiona na starannie utrzymanej działce o pow. 500 m2. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia wyróżnia się najlepszej jakości materiałami wykończeniowymi.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowa rezydencja do wynajęcia kompletnie nowa i jeszcze pachnąca nowością. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją fantastyczną lokalizacją w bardzo dobrej, cichej i bezpiecznej okolicy. Luksusowa rezydencja na wynajem zachwyca swoim starannie zaprojektowanym wnętrzem o następującym układzie pomieszczeń:
PARTER:
– salon;
– taras;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– pomieszczenie gospodarcze;
– przedpokój;
– garaż;
– klatka schodowa;
PIĘTRO:
– 4 sypialnie;
– łazienka.
Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia wykończone jest wysokiej klasy materiałami i zaaranżowane przez właścicieli z duża pasją. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajmu.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13904)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl