slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z trzech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 16 632 zł/m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 2 827 399 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 170 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 4 306 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w unikatowej lokalizacji nieopodal plaży oraz znanego pola golfowego. W zasięgu wzroku niezbędne do codziennego życia zaplecze handlowo-usługowe. Przyszli właściciele będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych basenów oraz przepięknych terenów zielonych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom życie na światowym poziomie. W jej wnętrzu znajdziemy wiele udogodnień, jak np. klimatyzatory.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje zapierające dech w piersiach widoki na morze, jezioro oraz góry. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca utrzymanym w jasnych barwach, nowoczesnym wnętrzem z 4 sypialniami, 4 łazienkami, kuchnią, łazienką, tarasem, salonem etc.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-312)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl