slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o 1 kondygnacji na dużej i pięknie zadbanej działce (500 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2023 roku, z rynku pierwotnego. Powierzchnia 164 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na 5 pokoje. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 8 000 zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowa rezydencja do wynajęcia kompletnie nowa i dotychczas niezamieszkała. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją znakomitą, cichą i bezpieczną lokalizacją. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na wynajem zaliczyć należy gustownie zaaranżowane wnętrze oraz funkcjonalny układ pomieszczeń:
PARTER:
– salon;
– taras;
– jadalnia;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– pomieszczenie gospodarcze;
– przedpokój;
– garaż;
PIĘTRO:
– 4 sypialnie;
– łazienka.
Wnętrze oferowanej do wynajęcia ekskluzywnej rezydencji wykończone z duża pasją i dbałością o każdy szczegół. Luksusowa rezydencja do wynajmu gwarantuje swoim mieszkańcom poczucie przestrzeni i czystości, co zawdzięcza użyciu jasnych barw i struktur drewna.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem zachwyca swoim wspaniałym ogrodem Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajęcia. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13905)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl