slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Ostrów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Ostrów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 2 115 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 6 645 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 180,59 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, sześć pokoi na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,2 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje w pierwszej kolejności przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działką. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom nie tylko najwyższy standard życia (ogrzewanie podłogowe), ale i poczucie bezpieczeństwa. Właścicieli aut zainteresuje garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z częściowym wyposażeniem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji są kameralnie urządzone w ciepłej kolorystyce:
KONDYGNACJA 2: łazienka z wc + garderoba + 4 pokoje + hall + balkon;
KONDYGNACJA 1: kotłownia + przedpokój + kuchnia + pokój dzienny + skrytka + wiatrołap + pokój + taras.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się wytwornym i stylowym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie polecamy tę ekskluzywną rezydencję na sprzedaż i zapraszamy na jej prezentację. WGN – tylko sprawdzone oferty. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. Posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9735)

Kontakt:
e-mail: m.switala@wgn.pl