slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 120 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 699 tys. zł (5 825 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 602 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności zieloną i komfortową lokalizacją w otoczeniu kluczowych miejsc, takich jak: markety, sklepy, szkoły, punkty usługowe. W okolicy nie brakuje również przepięknych lasów. To doskonała propozycja dla majętnych osób pracujących w Poznaniu (znakomity dojazd do centrum, a także na S5 (Poznań – Wrocław). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla zamożnych rodzin z dziećmi. Do niewątpliwych atutów tej luksusowej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dodać estetycznie zagospodarowany ogród w kształcie prostokąta.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu (panele fotowoltaiczne). Luksusowa rezydencja do sprzedaży oferuje mieszkańcom wysoki standard życia (kompaktowy klimatyzator kasetonowy) oraz bezpieczeństwa (zewnętrzne rolety). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zaaranżowana konsekwentnie, co tworzy przytulną oraz spójną atmosferę:
KONDYGNACJA 0: taras + pokój dzienny + toaleta + kuchnia + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: łazienka + pokój dla dziecka + balkon + 2 sypialnie;
KONDYGNACJA 2: 2 pokoje.
Rodziny posiadające samochód zainteresuje garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Wesprzemy Cię w uzyskaniu znakomitej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości. Kupując tę luksusową rezydencję z naszą pomocą, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz obsługę notarialną. Pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tej nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-575)

Kontakt:
e-mail: d.bulaszenko@wgn.pl