slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o dwóch kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (1 330 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2009 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 339 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na pięć pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 9,5 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem przez co najmniej rok. Luksusowa rezydencja do wynajmu dedykowana zamożnym klientom, którzy chcą mieszkać na europejskim poziomie wśród komfortu, wygód i udogodnień. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia wyróżnia się ciekawą lokalizacją nieopodal centrum (dojazd zajmuje nieco ponad 10 minut). Luksusowa rezydencja do wynajmu zachwyca w pierwszej kolejności przepięknie zagospodarowanym i bogato obsadzonym ogrodem z systemem automatycznego podlewania oraz oświetleniem.

Luksusowa rezydencja na wynajem gwarantuje nie tylko najwyższy poziom bezpieczeństwa, ale i komfortu. O to pierwsze dba nowoczesna instalacja alarmowa, natomiast za komfort odpowiadają ogrzewanie podłogowe i centralny odkurzacz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu wybudowana wg indywidualnego projektu z wykorzystaniem naturalnego ukształtowania terenu. Luksusowa rezydencja do wynajęcia wyróżnia się ponadto wygodnym rozkładem pokoi i pomieszczeń obejmującym 4 strefy: dzienną + nocną + wypoczynkową + rekreacyjną. We wnętrzu znajdują się następujące pomieszczenia:
KONDYGNACJA -1: łazienka + pokój hobby/siłownia + pomieszczenie gospodarcze + garaż + sauna;
KONDYGNACJA 0: jadalnia + pokój dzienny + aneks kuchenny + taras + wc + spiżarnia + kotłownia + 2 sypialnie + łazienka z wc;
KONDYGNACJA 1: sypialnia + otwarta przestrzeń + garderoba + schowek + łazienka z wc.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem olśniewa przepięknie zagospodarowaną i ogrodzoną działką. Luksusowa rezydencja do wynajmu imponuje także estetycznie urządzonym i zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajęcia. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14184)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl