slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 206 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,33 mln zł (6 456 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 224 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2005 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych klientów, którzy poszukują nie tylko komfortowego wnętrza, ale także możliwości cieszenia się pięknem natury i spokojem wiejskiego życia. Luksusowa rezydencja do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury. Dodatkowo lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do Wrocławia. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom nie tylko najwyższy standard życia, ale również poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe okna + antywłamaniowe drzwi).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza m.in. zastosowaniu nowoczesnych, energooszczędnych rozwiązań i technologii (na przykład strefowe ogrzewanie gazowe). Wnętrza luksusowej rezydencji do sprzedaży emanują wytwornością i elegancją. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zapewnia mnóstwo przestrzeni do swobodnego życia oraz relaks na świeżym powietrzu. Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa starannie utrzymaną działką oraz znakomitą lokalizacją w uroczej okolicy.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u Nas lokali. Serdecznie polecam i zapraszamy. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-215)

Kontakt:
e-mail: m.lipinski@wgn.pl