zaaranżowane w klasycznym stylu wnętrze salonu w luksusowej rezydencji na wynajem Tarnów

Rezydencja do wynajęcia Tarnów

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w Tarnowie (małopolskie). Luksusowa rezydencja na wynajem wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 2 100 złotych miesięcznie. Powierzchnia 128 metrów kwadratowych. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia składa się z 1 kondygnacji, na której zaaranżowano 4 pokoje. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na wynajem posadowiona jest na wypielęgnowanej, 450-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może niebywale atrakcyjną lokalizacją blisko jednej z głównych ulic miasta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim domownikom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki systemowi alarmowemu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana przy pomocy nowoczesnego, gazowego pieca.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą:
– piwnica
– 4 pokoje
– garaże
– kuchnia
– garderoba
– 2 łazienki
– wc

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2229)

Kontakt:
e-mail: tarnow@wgn.pl

x (x)