przestronne wnętrze w luksusowej rezydencji na sprzedaż Ciudad Quesad (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Ciudad Quesad (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (Ciudad Quesad). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 279 000 EUR (1 199 700 złotych). Powierzchnia 182,5 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 6 574 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano trzy pokoje. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 110-metrowej działce.  Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania.

Długą listę zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż zamyka elitarna lokalizacja 10 minut od plaży, wokół pola golfowego z widokiem na Morze Śródziemne i park przyrody. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do spędzania czasu nie tylko na wakacje ale przez cały rok. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pozwala na zapraszanie dużej ilości gości, a wiele tarasów zachęcają do wypoczynku w wygodzie i na świeżym powietrzu. To również znakomita propozycja dla amatorów gry w golfa.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż bardzo przestronna, co daje poczucie komfortu i swobody: 3 pokoje + solarium + 3 łazienki + 3 tarasy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-18)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)