slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Wałbrzych (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Wałbrzych (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem oferowana w bardzo korzystnej cenie 11 500 zł/m-c o 5 pokojach i łącznej powierzchni wynoszącej 239,4 m2. 3 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu adresowana do osób, które poszukują najwyższego stopnia bezpieczeństwa, komfortu i wysmakowanego stylu. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na wynajem posadowiona na starannie utrzymanej działce o pow. 743 m2. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia wyróżnia się najlepszej jakości materiałami wykończeniowymi.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja do wynajmu zachwyca swoją przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działką z wieloma nasadzeniami, altaną na wieczorne spotkania i przepięknym tarasem. Ekskluzywna rezydencja na wynajem po modernizacji. Wnętrze oferowanej do wynajęcia luksusowej rezydencji zaaranżowane z dbałością o każdy szczegół:
PODPIWNICZENIE;
na PARTERZE znajdziemy: salon + kuchnię + jadalnię + łazienkę + pokój + hol;
na PIĘTRZE znajdziemy: 3 sypialnie + hol + łazienkę.
Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa wideomofon. Na wyposażeniu zostaje większość mebli i cały sprzęt AGD.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia o ogromnym potencjale komercyjnym (prowadzenie biura lub innej nieuciążliwej działalności). Luksusowa rezydencja do wynajmu doskonała dla zamożnych klientów, którzy cenią spokój i ciszę, a jednocześnie chcieliby mieszkać blisko infrastruktury miasta. W zasięgu wzroku szkoła, przedszkole, żłobek. Polecamy i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji na wynajem. Klienci WGN objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u nas lokali.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-119)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl