slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Mielec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Mielec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Mielca (podkarpackie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,05 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 140 m2 powierzchni posadowiona na działce 849 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2021. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7,5 tys. zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonała nadaje się zarówno dla komfortu rodzinnego, jak również dla [podejmowania gości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia wszystkim lokatorom nie tylko najwyższy komfort (klimatyzacja, wodne ogrzewanie podłogowe, rekuperator), ale również poczucie bezpieczeństwa (monitoring). Luksusowa rezydencja na sprzedaż niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu, co w dużej mierze zawdzięcza zainstalowanej fotowoltaice.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim estetycznie zaaranżowanym i umeblowanym wnętrzem z następującym podziałem na pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: pralnia + pomieszczenie gospodarcze + garaż + kotłownia + garderoba + 3 sypialnie + 2 łazienki + spiżarnia + kuchnia + pokój dzienny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje także swoją malowniczą lokalizacją pod lasem, w cichej i spokojnej okolicy. Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Nieopodal stacja paliw, apteka, sklepy. Na koniec warto nadmienić, że oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja imponuje estetyczną architekturą i nowoczesnym, loftowym wnętrzem. To również świetna propozycja dla majętnych inwestorów zainteresowanych mieszkaniami.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-66)

Kontakt:
e-mail: mielec@wgn.pl