slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Wrocław (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 5 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 2012 roku dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 482 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o 2 kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 7 500 zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 118,5 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, niecodziennie spotykany komfort, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia imponuje nowoczesną architekturą, gustownie zaaranżowanym wnętrzem oraz gwarancją życia na europejskim poziomie. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji do wynajmu:
POZIOM 1:
– wiatrołap
– garaż
– korytarz
– wc
– pomieszczenie gospodarcze
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– taras
POZIOM 2:
– 4 pokoje
– balkon
– łazienka
POZIOM 3 / PODDASZE:
– pomieszczenie gospodarcze.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem zapewnia przyszłym najemcom wysoki komfort dzięki między innymi rozprowadzonej instalacji ogrzewania podłogowego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia w celach mieszkaniowych lub biznesowych (max 8 osób). W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 15.000 zł. Wszystkie media wg liczników i indywidualnego zużycia. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej willi do wynajęcia.

Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15731)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl