slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Głogów (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Głogów (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Głogowa (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 300 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 800 m2, a także ciekawa cena 819 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2020 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 130 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej, komfortowej kondygnacji, na której zaaranżowano 4 pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje fantastycznym, przestronnym, komfortowym i eleganckim wnętrzem, dzięki któremu przyszli właściciele wiedli będą życie na europejskim poziomie. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PRZYZIEMIE:
– siłownia;
– gabinet;
– pralnia.
PARTER:
– salon;
– taras;
– kuchnia;
– spiżarnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój.
PÓŁPIĘTRO:
– 3 pokoje;
– łazienka z wc;
– przedpokój.
PODDASZE NIEUŻYTKOWE.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także przepięknym ogrodem z wieloma nasadzeniami drzew iglastych jak również owocowych. Na działce mieszczą się dodatkowo:
– garaż;
– letnia kuchnia;
– oczko wodne.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom najwyższy komfort i standard dzięki między innymi rozprowadzonej instalacji klimatyzacji. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3956)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl