slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajmu Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do wynajmu Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na wynajem w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zaprojektowana została na 2 kondygnacjach w najwyższym standardzie, zapewniając przyszłym właścicielom poczucie nie tylko bezpieczeństwa, ale i komfortu. Luksusowa rezydencja do wynajmu z rynku wtórnego adresowana do osób, które docenią adekwatną do zastanego luksusu cenę 3 500 zł/m-c, dużą działkę o pow. 100 m2, a także najlepszej klasy użyte materiały wykończeniowe. Wnętrze luksusowej rezydencji do wynajęcia o przemyślanym rozkładzie 3 pokoi na imponującej powierzchni 74 m2.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu olśniewa przepięknym ogrodem, eleganckim i wysmakowanym wnętrzem oraz malowniczą lokalizacją na prestiżowych obrzeżach miasta (zamknięte osiedle). Do centrum jest zaledwie 15 minut spacerem. Nieopodal znajdziemy najpotrzebniejsze sklepy. Luksusowa rezydencja na wynajem zachwycić może również funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń: salon + kuchnia + taras + 3 pokoje + 2 łazienki + wiatrołap + klatka schodowa. Rodziny posiadające samochód mają dostępne miejsce parkingowe (w cenie). Dodatkowo najemca może korzystać z części ogrodu w celach rekreacyjnych. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia dla osób bez zwierząt. Właściciel zabrania również wiercenia i robienia dziur w ścianach. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajmu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego rezydencji na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26997)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl