slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajmu Bielsko-Biała

Rezydencja do wynajmu Bielsko-Biała

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w okolice Bielska-Białej (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie sześciu pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia adresowana do koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 2 700 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o trzech kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 14 tys. zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 700 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, niecodziennie spotykany komfort, a także wolno stojącą zabudowę, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia wyróżnia się stylowym, eleganckim wnętrzem o następującym układzie:
POZIOM 1: 2 łazienki + pokój + 2 sypialnie + garderoba;
POZIOM 0: wiatrołap + garaż hol + wc + kuchnia + czytelnia + jadalnia + pokój dzienny + taras + salon wypoczynkowy;
POZIOM -1: pomieszczenia podpiwniczenia.

Luksusowa rezydencja do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja na wynajem z prywatnym basenem i fantastycznie wypielęgnowanym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu wyróżnia się rewelacyjną lokalizacją. To doskonałe miejsce dla majętnych osób, które oczekują życia na światowym poziomie. Lokalizacja przypadnie do gustu w szczególności miłośnikom sportów i ruchu na świeżym powietrzu (ścieżki rowerowe, trasy piesze). Wokół elitarna zabudowa jednorodzinna. Luksusowa rezydencja do wynajęcia oferuje swoim domownikom niezapomniane widoki na góry i lasy. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na wynajem. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na wynajem, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27077)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl