slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Mijas)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Mijas)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Mijas (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 296 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 6 741 058 zł (22 774 zł/m2, cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 5 382 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie trzech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności komfortowym, ekskluzywnym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem:
KONDYGNACJA -1: 2 pokoje + wc + miejsca parkingowe;
KONDYGNACJA 1: łazienka + sypialnia + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: 2 łazienki + 2 sypialnie;
KONDYGNACJA TARASOWA: solarium + pergola.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie w otoczeniu licznych udogodnień i w poczuciu bezpieczeństwa. Dla przykładu mamy tutaj klimatyzację, ogrzewanie podłogowe, prywatną windę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje fenomenalną lokalizacją blisko plaży na terenie, gdzie przez niemal cały okrągły rok świeci słońce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z przepięknym, egzotycznym ogrodem, a także basenem z chlorowaną wodą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż całkowicie nowa o słonecznym i nowocześnie urządzonym wnętrzu. W poczet zalet na pewno należy dodać słoneczny taras.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-257)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl