slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajmu Gdańsk (okolice)

Rezydencja do wynajmu Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na wynajem w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 4,8 tys. zł/m-c oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na wynajem gwarantuje również przyszłym najemcom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu o 216,2 m2 powierzchni posadowiona na działce 5 800 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana do wynajęcia luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajmu tworzy szczęść pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja do wynajęcia zachwyca także liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia na zasadzie „najmu okazjonalnego”. Luksusowa rezydencja na wynajem ekonomiczna w utrzymaniu (ogrzewanie gazowe). Ekskluzywna rezydencja do wynajmu otoczona estetycznie wykończonym, zadbanym ogrodem. Luksusowa rezydencja do wynajęcia zachwyca perfekcyjnie utrzymaną działką, na której mamy:
– miejsce do grillowania;
– dwustanowiskowy garaż;
– pomieszczenie gospodarcze;
– wiatę garażową.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem zachwyca umeblowanym wnętrzem o następującym układzie:
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + kuchnia + 2 sypialnie + wc + łazienka;
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie.
Luksusowa rezydencja do wynajęcia zakwalifikowana do programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na właściciela Ekskluzywna rezydencja do wynajmu olśniewa atrakcyjną lokalizacją w urokliwej miejscowości. Gwarantujemy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 5 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2486)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl