slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 176,7 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,95 mln zł (11 036 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 5 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2012 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji przepięknie zadbaną i wypielęgnowaną działką, na której znajdziemy ogród zimowy, prywatny, zarybiony staw, miejsce na ognisko, szklarnię, drewniany budynek dla dzieci, trampolinę etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu dzięki zastosowaniu wielu energooszczędnych rozwiązań, jak na przykład fotowoltaiczne panele 10KW. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa doskonałą lokalizacją z szybkim dostępem do Trójmiasta. W najbliższej okolicy niezbędne zaplecze handlowo-usługowo-oświatowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może wytwornym, stylowym wnętrzem z następującym układem: salon + taras + zimowy ogród + 3 sypialnie + kuchnia + 2 łazienki + garderoba + spiżarnia + 2 garaże + kotłownia + wiatrołap + komunikacja. Warto w tym momencie nadmienić, że wspominane wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest całkowicie umeblowane na światowym poziomie. Luksusowa rezydencja do sprzedaży oferuje nowym właścicielom zarówno bezpieczeństwo, jak i wygodę. O to pierwsze troszczy się monitoring + system alarmowy + kamery.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż dedykowana klientom z najgrubszym portfelem, którzy szukają eleganckich wnętrz, wytwornego designu, wygody, ciszy oraz najlepszej klasy materiałów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się imponującą architekturą i bajkowym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-508)

Kontakt:
e-mail: m.stacewicz@wgn.pl