slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o dwóch kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (1 000 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2001 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 351 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na sześć pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 8 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferuje domownikom nie tylko bezpieczeństwo, ale i bardzo wysoki poziom życia (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna rezydencja na wynajem olśniewa perfekcyjną lokalizacją z estetycznie wypielęgnowaną działką oraz wytwornym wnętrzem zaaranżowanym z dbałością o każdy detal:
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + jadalnia + kuchnia + przedpokój + garderoba + gabinet/pokój + łazienka z wc + pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + pralnia + komunikacja + 2-stanowiskowy garaż + magazyn ogrodowy;
KONDYGNACJA 1: sypialnia + garderoba + 2 pokoje + łazienka + pokój wypoczynkowy + komunikacja.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14143)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl