slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajmu Gorzów Wielkopolski

Rezydencja do wynajmu Gorzów Wielkopolski

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na wynajem w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zaprojektowana na dwóch kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie z materiałów najlepszej jakości. Wszystko to sprawia, że nowi domownicy poczują się tu niezwykle komfortowo i bezpiecznie. Cena luksusowej rezydencji do wynajmu jest adekwatna do zastanego luksusu i wynosi 5 tys. zł/m-c. Duże wrażenie robi okalająca luksusową rezydencję na wynajem przepiękna działka o powierzchni 1 076 m2. Oferta dedykowana najbardziej wymagającym najemcom, którzy oczekują najwyższych wygód. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia tworzy pięć pokoi. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja do wynajmu oddana do użytku w 2008 roku. Długą listę zalet zamyka prestiżowa powierzchnia licząca 198,87 mkw. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 10 tys. zł.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia urzeka już od pierwszej prezentacji starannie wypielęgnowaną działką oraz bajkowym ogrodem. Rośnie tu wiele przepięknych kolorystycznie krzewów i roślin. Dodatkowo ogród wyposażony został w automatyczny system podlewania. Gwarancją intymności są wysokie, osłaniające tuje i solidne ogrodzenie. Ekskluzywna rezydencja na wynajem wyróżnia się nie tylko komfortowym i eleganckim wnętrzem, ale również funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
POZIOM NIŻSZY: dwustanowiskowy garaż + łazienka + wc + ogród zimowy + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia + pokój + komunikacja + hall + wiatrołap
POZIOM ŚRODKOWY: łazienka z wc + pomieszczenie nad garażem + taras + 4 pokoje + hall
POZIOM WYŻSZY: powierzchnia strychu.

Luksusowa rezydencja do wynajmu zapewnia przyszłym najemcom bezpieczeństwo na najwyższym poziomie (system alarmowy + antywłamaniowe drzwi). Komfort natomiast zapewniają: klimatyzacja i ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia wybudowana według indywidualnego projektu. Luksusowa rezydencja do wynajmu perfekcyjnie komponuje się z otaczającym ją krajobrazem.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia mieści się w cichej, spokojnej i – co najważniejsze – bezpiecznej – okolicy. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Zapraszamy na wcześniej ustaloną prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajęcia. Przed prezentacją ekskluzywnej rezydencji do wynajmu niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonania zakupu) przed oględzinami. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3174)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl