slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 188 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 875 tys. zł (4 654 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 380 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2002 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych rodzi poszukującym nie tylko ciszy i spokoju, ale również kompletnej infrastruktury miejskiej (m.in. przedszkola, szkoły, sklepy). Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje także przepięknie zagospodarowanym ogrodem z pięknymi nasadzeniami wysokiej zieleni, jak i niskiej (głównie iglaki). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
NIŻSZY POZIOM: taras + kotłownia + hol + wiatrołap + 2 łazienki + garderoba + 2 sypialnie + gabinet + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny
WYŻSZY POZIOM: łazienka + sypialnia + przedpokój.
Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji wyjątkowo jasne, widne i słoneczne (ogromne, tarasowe okna).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest wieloma, nowoczesnymi rozwiązaniami, jak np. pompa ciepła + fotowoltaika. Gwarancją dla wszystkich mieszkańców jest monitoring. Bryła luksusowej rezydencji na sprzedaż w klasycznym kształcie o wysokim standardzie wykończenia, a także wyposażenia. Olbrzymim zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest jej zadbana działka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa elitarną lokalizacją w jednej z najbogatszych gmin w Polsce. Gwarantujemy rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, obsługę notarialną i pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (027-283)

Kontakt:
e-mail: j.luczak-pruszek@wgn.pl