slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajmu Szczecin

Rezydencja do wynajmu Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja do wynajęcia wybudowana z najlepszej jakości materiałów na dużej działce o powierzchni 611 m2. Dużą zaletą ekskluzywnej rezydencji do wynajmu jest na pewno jej przemyślany rozkład 6 pokoi. Luksusowa rezydencja na wynajem zapewnia nowym domownikom najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa. Cena – 8 950 zł/m-c. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia o powierzchni 300 m2. To doskonała propozycja dla najbardziej bezkompromisowych klientów, którzy nie uznają żadnej taryfy ulgowej, jeśli chodzi o jakość, prestiż i wysoki standard życia. Luksusowa rezydencja do wynajmu o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu z przepięknym ogrodem i tarasem. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno 2-stanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na wynajem zachwyca swoją prestiżową lokalizacją blisko korpusu NATO, co gwarantuje najwyższy stopień bezpieczeństwa (dodatkowo monitoring + instalacja alarmowa). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia została generalnie odrestaurowana i unowocześniona. W trakcie prac remontowych między innymi wymieniono wszystkie instalacje, wstawiono nowe, energooszczędne okna, zainstalowano nowy, dwubiegowy piec gazowy etc.

Luksusowa rezydencja do wynajmu znakomicie nadaje się na elitarną siedzibę firmy. Ekskluzywna rezydencja na wynajem dedykowana osobom ceniącym luksus, komfort i spokojną lokalizację. Polecam i z przyjemnością zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajęcia. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13008)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl