zbliżenie na fragment stylowego salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Szczecin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 5 667 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 7 400 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Trzy pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 850 tys. złotych, wygodny metraż 150 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań. Dużą zaletą jest na pewno część działki stanowiąca łąkę o powierzchni 0,5 hektara. Luksusowa rezydencja na sprzedaż częściowo wyremontowana i ocieplona. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przeszła remont, kiedy to położono nową instalację elektryczną, wstawiono nowe okna PCV etc. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno zainteresują dwa garaże.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN.

Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania a także umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (206-213)

Kontakt:
e-mail: a.jankowiak@wgn.pl