slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajmu Szczecin

Rezydencja do wynajmu Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie siedmiu pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 1999 roku dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 710 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o dwóch kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 7,5 tys. zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 180 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, niecodziennie spotykany komfort, a także wolno stojącą zabudowę, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Luksusowa rezydencja na wynajęcia olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu wysublimowanym i urządzonym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się tu następująco:
NIŻSZY POZIOM: łazienka z wc + salon + wc + kuchnia + sypialnia;
WYŻSZY POZIOM: 5 pokoi + łazienka z wc.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu oferuje mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz wygody. Bezpieczeństwo zapewniają:
– antywłamaniowe rolety;
– instalacja alarmowa;
– czujniki dymu;
– wideodomofon.
O komfort z kolei dba:
– ogrzewanie podłogowe;
– wanna z hydromasażem
– wolno stojący garaż.

Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do majętnych firm oraz klientów z najgrubszym portfelem. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia zachwyca ponadto doskonałą lokalizacją w uroczej okolicy. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13966)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl