slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Rzeszów (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Rzeszów (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Rzeszowa (podkarpackie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 98,6 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 885 tys. zł (8 976 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 469 m2. Standard deweloperski. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2023 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się designerskim projektem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje zjawiskową lokalizacją w słynnej i znanej w całej Polsce miejscowości. Lokalizacja uchodzi za niezwykle cichą, spokojną i bezpieczną, a na dodatek gwarantuje szybki dojazd do autostrady A4. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa wytwornym wnętrzem (do własnego wykończenia i aranżacji) z następującym układem: kuchnia + 3 sypialnie + salon + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca nie tylko wygodą (wentylacja mechaniczna + klimatyzacja), komfortem i prestiżem, ale też poczuciem bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się bajkowym ogrodem oraz słonecznym tarasem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Luksusowa rezydencja na sprzedaż godna polecenia.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-132)

Kontakt:
e-mail: mielec@wgn.pl