wytworne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na wynajem Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajmu Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja na wynajem w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Powierzchnia 110 metrów kwadratowych a także przemyślany rozkład czterech pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2020 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 700 mkw. Luksusowa rezydencja do wynajmu olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na jednej kondygnacji. Warto zaznaczyć, że nowi najemcy mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja na wynajem oferowana jest w znakomitej cenie 6,9 tys. złotych miesięcznie.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem znajduje się w bardzo dobrej, spokojnej i cichej lokalizacji. Luksusowa rezydencja do wynajęcia kompletnie wyposażona (w kuchni wszelkie przedmioty podstawowego użytku) z opcją doposażenia przez właściciela pod konkretne potrzeby nowego najemcy. Wnętrza ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia zaaranżowane w jasnych kolorach, z ogromną ilością luster, co optycznie powiększa przestrzeń. Na uwagę zasługuje również starannie wypielęgnowany ogród.

Luksusowa rezydencja na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: garderoba + wc + kuchnia + taras + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: pralnia + łazienka + 3 sypialnie
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu dotychczas nie była zamieszkała. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12053)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl