slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 168 m2, a także ciekawą ceną 899 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1920 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 9 574 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 351 zł/m2. Do kosztów zakupu luksusowej rezydencji należy doliczyć koszty biura nieruchomości + kancelarii notarialnej.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności swoim czarującym ogrodem z jabłoniami, gruszami, a także roślinami zimozielonymi. Znajdziemy tu też przepiękny, słonecznym taras wśród zieleni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przeszła generalny remont w 2014 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim przepięknie urządzonym wnętrzem w rustykalnym stylu: ganek + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + kuchnia + pokój dzienny + weranda + taras + 4 pokoje. Dużym atutem jest na pewno przygotowane do zagospodarowania poddasze pod własne potrzeby.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym klientom, którzy szukają cichego i spokojnego miejsca z dala od zgiełku wielkiego miasta, chaosu i komercji. W pobliżu znajdziemy lasy, plaże, mariny, a dla wielbicieli aktywnego wypoczynku nadzalewową trasę rowerową.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto klimatycznym, kameralnym i nietuzinkowym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Załatwimy wszystko w twoim imieniu. U nas otrzymasz także wsparcie w zakresie finansowania luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-479)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl