slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Fuengirola (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6,7 tys. zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 500 m2, a także ciekawa cena 2 204 300 zł. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 329 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza między innymi zastosowaniu wielu energooszczędnych materiałów oraz nowoczesnych technologii, jak na przykład fotowoltaika. Dodatkowo oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja wyposażona została w liczne rozwiązania podnoszące komfort jej użytkowania. Mamy tutaj zarówno klimatyzację, jak i podłogowe ogrzewanie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z niezwykle praktycznym pomieszczeniem piwnicznym.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje wysmakowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy: 4 sypialnie + salon + taras + kuchnia + 3 łazienki. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa również nobilitującą lokalizacją w otoczeniu wytwornych restauracji, portu, sklepów, pól golfowych, szkoły oraz handlowych dzielnic. Nieopodal plaża. Okolica uchodzi za niezwykle elitarną. Z okien oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji roztacza się zapierający dech w piersiach widok na morze, a także góry. W częściach wspólnych znajdziemy basen.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9388)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl