slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajmu Wrocław

Rezydencja do wynajmu Wrocław

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie pięciu pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia adresowana dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 1 200 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o jednej kondygnacji w dobrze skalkulowanej cenie 15 tys. zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 460 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, niecodziennie spotykany komfort, a także wolno stojącą zabudowę, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja do wynajęcia wraz z prywatnym basenem i przepięknym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu punktów usługowych, szkół, przedszkoli, sklepów. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum miasta i autostrady A4. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia olśniewa fantastycznym wnętrzem z imponującym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA 1: sypialnia + 2 sypialnie + garderoba + 2 łazienki;
KONDYGNACJI 0: gabinet + wc + jadalnia + taras + kuchnia + salon;
KONDYGNACJI -1: jacuzzi + dolny taras + basen + sala fitness/siłownia + sauna fińska + szatnia sportowa + pomieszczenie techniczne + suszarnia + pomieszczenie na rowery + pomieszczenia gospodarcze + 2 garaże + pralnia.

Luksusowa rezydencja na wynajem zachwyca ciekawie zaaranżowaną działką z przepięknymi nasadzeniami. Na działce znajdziemy urocze oczko wodne. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom bezpieczeństwo (monitoring + system ochrony + antywłamaniowe rolety) oraz komfort (klimatyzacja + centralny odkurzacz + szybki internet). Luksusowa rezydencja do wynajęcia ekonomiczna w eksploatacji, co zawdzięcza m.in. zastosowaniu energooszczędnych materiałów i rozwiązań, jak na przykład solary. Polecamy i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajmu. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium, a także komercyjnym.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15797)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl