slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 200 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 999 tys. zł (4 995 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 680 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych i wymagających klientów poszukujących prestiżu, wygody oraz komfortu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa eleganckim wnętrzem zaaranżowanym na 2 poziomach:
KONDYGNACJA 1: biuro + pokój + pralnia + łazienka + sypialnia + przedpokój;
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + sypialnia + łazienka + taras + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia + hol + wiatrołap.
Na rodziny posiadające samochód czeka garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa elitarną lokalizacją w nobilitującej okolicy, w otoczeniu terenów zielonych. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto starannie utrzymaną działką. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca monumentalną bryłą. Ciekawostką jest na pewno prywatna sauna oraz własna grota solna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) prosimy o kontakt mejlowy. WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (068-20)

Kontakt:
e-mail: sebastian.jagusiak@wgn.pl