slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała

Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bielsku-Białej (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (7 861 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 576 m2, a także ciekawa cena 1,097 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2017 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 139,55 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastycznie zagospodarowanym ogrodem oraz gwarancją życia na europejskim poziomie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom wiele udogodnień podnoszących komfort i bezpieczeństwo jej użytkowania, jak np. ogrzewanie podłogowe, antywłamaniowe drzwi, antywłamaniowe rolety, domofon. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może na pewno zadbanym i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Znajdziemy tu: kuchnię + taras + łazienkę + 3 sypialnie + wc + jadalnię + salon. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w opcji z pozostawieniem zastanego w jej wnętrzu wyposażenia (do negocjacji).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto znakomitą lokalizacją, która przypadnie do gustu w szczególności majętnym rodzinom z małymi dziećmi ze względu na pobliskie przedszkola, żłobki, szkoły i place zabaw. W okolicy nie brakuje dodatkowo potężnych centr handlowych, marketów, dyskontów, obiektów sportowych, sklepów oraz najróżniejszych punktów usługowych. Są tu także baseny, siłownie i parki.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3461)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl