slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 177,8 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,89 mln zł (10 630 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 117 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2003 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim fantastycznym ogrodem z wydzieloną strefą do wspólnego, rodzinnego grillowania oraz wypoczynku. Znajdziemy tu również miejsce pod basen, a także jacuzzi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie. Do licznych udogodnień, podnoszących komfort i bezpieczeństwo jej użytkowania, zaliczyć należy:
– instalację alarmową;
– monitoring;
– ogrzewanie podłogowe;
– moskitiery;
– światłowód.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ponadto zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, na które składają się:
KONDYGNACJA 0: „open space” z przeszkleniem i widokiem na piękną zieleń ogrodu + pomieszczenie gospodarcze/kotłownia z pralnią + łazienka z wc + gabinet + jadalnia + kuchnia + taras + pokój dzienny salon;
KONDYGNACJA 1: łazienka z wc + korytarz + 3 pokoje;
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe.
Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią duży, dwustanowiskowy garaż z 2 bramami automatycznymi na pilota.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się fantastyczną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury. Mamy tutaj dużo miejsc do rekreacji, przedszkola, szkoły, supermarkety i sklepy. Wokół elitarna zabudowa jednorodzinna. Dużo zieleni. Cisza i spokój. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Przy zakupie ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13510)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl