slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała

Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bielsku-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 1 083 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 18 mln zł (16 620 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 12 815 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2005 roku z funkcjonalnym układem ośmiu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia wszystkim mieszkańcom życie w hollywoodzkim stylu zarezerwowanym dotychczas wyłącznie dla najbogatszych ludzi globu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa, ale i komfortu. O to pierwsze dba tutaj ochrona, instalacja alarmowa, bariery na ruch wzdłuż ogrodzenia działki i monitoring zewnętrzny. Komfort z kolei oferuje prywatne lądowisko dla helikopterów, basen, ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, fotokatalityczny oczyszczacz powietrza, światłowodowy Internet etc. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje zastane w niej wyposażenie (podlega uzgodnieniu z właścicielem).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa fantastyczną lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy z fantastycznymi widokami na góry. Wokół nie brakuje niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: bankomatów, przychodni zdrowia aptek, placów zabaw, szkół, przedszkoli, żłobków, punktów usługowych, sklepów, centr handlowych, SPA, muzeów, amfiteatru, tężni solankowych, ścieżek rowerowych, parków zdrojowych, terenów zielonych, obiektów sportowych, siłowni etc. Majętne osoby posiadające wiele pojazdów zainteresuje kilkanaście miejsc postojowych (dwustanowiskowy garaż w bryle budynku + 4-stanowiskowy garaż wolno stojący + 10-stanowiskowy parking).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca wystylizowanym wnętrzem oraz fantastycznym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi jedną z najdroższych i najciekawszych ofert nieruchomości w Polsce. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Kupując tę luksusową rezydencję z pomocą WGN Sosnowiec, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Wyremontujemy lub wykończymy pod klucz każdą twoją nieruchomość wraz z zaufanymi i sprawdzonymi ekipami remontowymi, architektami czy firmami meblarskimi. W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy Liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: BROKER WGN 2022 dla najlepszych biur w Polsce, LIDER OTODOM 2021 dla woj. śląskiego, NR 1 na rynku katowickim wg MoneyPL, TOP MARKA Laur Klienta 2022, ORŁY NIERUCHOMOŚCI za 2021 rok.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3942)

Kontakt:
e-mail: slaskizaglebie@wgn.pl