slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 136 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 790 tys. zł (5 809 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 862 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1998 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoim komfortowym, częściowo umeblowanym wnętrzem o poniższym układzie:
KONDYGNACJA 0: garaż + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + pokój gabinetowy + pokój dzienny + kuchnia + przedpokój;
PODDASZE: łazienka + 3 sypialnie + przedpokój.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona w szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak np. światłowód. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno garaż łącznie z pomieszczeniem gospodarczym w bryle budynku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje zadbaną działką z praktycznym budynkiem gospodarczym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa fantastyczną lokalizacją w bardzo spokojnym i cichym miejscu. W sąsiedztwie mamy las, co zapewnia ciszę, spokój oraz kontakt z naturą. Na wyciągnięcie ręki niezbędna w codziennym życiu infrastruktura: dyskonty popularnych marek, sklepy, obiekty kultu religijnego, żłobki, przedszkola, szkoły. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do miasta. Okolica uchodzi za poszukiwaną na rynku z wieloma miejscami do rekreacji i relaksu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. WGN nieruchomości umożliwia bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej, w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Więcej informacji udzielę drogą mailową. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży do negocjacji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3402)

Kontakt:
e-mail: a.chrostek@wgn.pl