slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań

Rezydencja do sprzedaży Poznań

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 920 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 107,94 m2 powierzchni posadowiona na działce 475 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2019. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 523 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza nowoczesnym, energooszczędnym instalacjom, jak np. fotowoltaika. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje właścicielom i ich rodzinom najwyższy standard życia w komfortowych wnętrzach:
STREFA DZIENNA / KONDYGNACJA 0: garaż + pomieszczenie gospodarcze + komunikacja + hol + łazienka + aneks kuchenny + jadalnia + pokój dzienny + wiatrołap;
STREFA NOCNA / KONDYGNACJA 1: klatka schodowa + łazienka + 4 pokoje.
Duże wrażenie robi także fantastycznie zagospodarowany ogród. Na wielbicieli nowoczesnych technologii czeka światłowód. Zmotoryzowanych zainteresuje garaż w bryle budynku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje życie na światowym poziomie w wygodzie oraz przy najwyższym stopniu bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się ogrzewanie podłogowe, natomiast bezpieczeństwo gwarantuje instalacja alarmowa + domofon. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu (panele fotowoltaiczne). Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dodać spokojną i cichą lokalizację z szybkim dostępem do rozwiniętej infrastruktury. Do centrum miasta dojedziemy w kwadrans. Na wyciągnięcie ręki liczne markety, sklepy, piekarnie, dyskonty, szkoły, punkty usługowe, tereny rekreacyjne, przedszkola itp. W okolicy dominuje kameralna zabudowa jednorodzinna.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem oraz ogromną, estetycznie zadbaną działką. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-691)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl