slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 96,8 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 485 tys. zł (5 010 zł/m2). Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku o funkcjonalnym układzie trzech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa, ale i komfortu. O to pierwsze dbają antywłamaniowe rolety oraz antywłamaniowe drzwi. Komfort z kolei zapewnia m.in. ogrzewanie podłogowe oraz Internet na światłowodach. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z większością elementów umeblowania i wyposażenia (w cenie).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch budynków:
BUDYNEK PIERWSZY / KONDYGNACJA 0: przedpokój + łazienka + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny;
BUDYNEK PIERWSZY / KONDYGNACJA JEDEN: łazienka z wc + hall + garderoba + 2 sypialnie;
BUDYNEK PIERWSZY / KONDYGNACJA DWA: pomieszczenia strychowe do adaptacji;
BUDYNEK NR 2: / KONDYGNACJA 0: jednostanowiskowy garaż + jadalnia + kuchnia + łazienka + pomieszczenie z kominkiem;
BUDYNEK NR 2: / KONDYGNACJA 1: pokój letni + taras.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży całkowicie wyposażona i fantastycznie odremontowana. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją w górach, w otoczeniu wielu szlaków turystycznych, ścieżek rowerowych, lasów i potoków. W zasięgu wzroku znajdziemy także centra handlowe, szkoły, przedszkola oraz sklepy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. WGN gwarantuje pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego (22 banki w ofercie) na zakup bądź remont tej ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 32-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (064-4)

Kontakt:
e-mail: klaudia@wgn.pl