slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Benalmadena)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Benalmadena)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Benalmadena (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż w adekwatnej jak na hiszpańskie warunki rynkowo cenie 33 476 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Standard deweloperski. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 191 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni i pięć pokoi. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 6 393 940 zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności estetycznie zaaranżowanym i wytwornym wnętrzem (m.in.: 4 łazienki + 4 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny). We wnętrzu ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży znajdziemy ciekawe rozwiązania w postaci ogromnych ścian ze szklanymi drzwiami, przez które wpada do środka nie tylko słońce, ale również przyjemny chłód.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją nobilitującą lokalizacją na terenie prestiżowego kompleksu mieszkalnego o nowoczesnej kompozycji i architekturze. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje swoim mieszkańcom niesamowity widok na góry, Morze Śródziemne oraz wybrzeże. Warto na koniec dodać, że okolica uchodzi za jedną z najpiękniejszych na Costa del Sol.

WGN zaprasza do kontaktu. Dodatkowo odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące rynku nieruchomości w Hiszpanii, a także pomożemy znaleźć najlepszą ofertę, spełniającą Państwa wymagania i jednocześnie mieszczącą się w określonym budżecie. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług i ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-4)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl