slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Benahavís)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Benahavís)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Benahavís (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 190 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 9 088 529 zł (47 834 zł/m2, cena podana według kursu Narodowego Banku Polskiego z dnia 8.05.2023). Standard deweloperski. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 501 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może rewelacyjną lokalizacją w jednym z najbardziej pożądanych miejsc na Ziemi. Nowi lokatorzy będą mogli cieszyć się najlepszym klimatem w Europie ze średnią roczną temperaturą 20 st. C i ponad 300 słonecznymi dniami w roku. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu również wielbiciele gry w golfa ze względu na niemal 70 pól do gry w okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się na terenie prestiżowej inwestycji mieszkaniowej z bogatą ofertą części wspólnych, jak np.: baseny, pergole, sady, ogrody etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży otoczona lasem. Cisza i spokój.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż uważana jest za prawdziwe dzieło sztuki. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto swoją architekturą stanowiącą doskonałe połączenie nowoczesności i esencji najlepszych materiałów. WGN zaprasza do kontaktu. Odpowiemy dodatkowo na wszelkie pytania dotyczące rynku nieruchomości w Hiszpanii, a także pomożemy znaleźć najlepszą ofertę, spełniającą Państwa wymagania i jednocześnie mieszczącą się w określonym budżecie. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług i ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-3)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl