slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bielsko Biała (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bielsko Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 236 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,85 mln zł (7 839 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 050 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2015 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją, gdzie nie brakuje: szkół, stacji paliw, delikatesów, cukierni, restauracji, sklepów, punktów usługowych. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Amatorzy ruchu na świeżym powietrzu docenią z pewnością szlaki turystyczne oraz ścieżki rowerowe wzdłuż rzeki. W poczet zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy zaliczyć fantastycznie wypielęgnowany, kaskadowy ogród. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu (fotowoltaika).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom nie tylko poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa), ale również wygody (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może komfortowym i funkcjonalnie rozplanowanym wnętrzem:
KONDYGNACJA -1: kotłownia + przyziemie + 2 garaże;
KONDYGNACJA 0: łazienka + gabinet + taras + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + hol + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: łazienka + taras + 3 sypialnie + hol;
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia nieużytkowego poddasza.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z wyposażeniem. Z okien oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji roztacza się niezapominany widok na lasy, łąki i góry. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca fantastyczną lokalizacją na wzgórzu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27419)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl