slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Głogów (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Głogów (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Głogowa (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 950 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 141 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 376 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2004. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 738 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji doskonałą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, a także fantastycznym ogrodem z dedykowanym miejscem pod szklarnie i sad owocowy. W ogrodzie znajdziemy wyróżnione dwie strefy:
– wypoczynkową;
– użytkową.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom nie tylko życie na europejskim poziomie w luksusie i wygodzie (klimatyzacja, rekuperacja, ogrzewanie podłogowe), ale również poczucie nieskrępowanego bezpieczeństwa (monitoring + antywłamaniowe rolety + instalacja alarmowa). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa kameralnym i wytwornym wnętrzem z następującym układem:
KONDYGNACJA 0: kotłownia, pralnia, gabinet, łazienka, spiżarnia, kuchnia, taras, jadalnia, pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: garderoba + łazienka + balkon + 3 sypialnie.
Zmotoryzowani docenią na pewno dwustanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z możliwością zmiany na inną luksusową nieruchomość we Wrocławiu lub pobliskich miejscowościach. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj nurtujące cię pytania oraz umów się na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3703)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl