komfortowy salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (ale na terenie województwa małopolskiego ). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 420 000 złotych. Powierzchnia 88 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 4 773 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 1 kondygnacji, na których zaaranżowano 3 pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2015 roku. Zabudowa wolno stojąca.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoimi imponującymi widokami oraz przepięknie zagospodarowaną działką. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się na górzystym terenie nieopodal Babiogórskiego Parku Narodowego. To wyjątkowo ciche, spokojne i urocze miejsce do wypoczynku, z dala od miejskiego zgiełku. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy wiata z miejscem postojowym. Wszystkich pozostałych – miejsce gospodarcze do przechowywania narzędzi ogrodniczych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + kuchnia + 2 pokoje + łazienka  + antresola + 2 tarasy. Polecam i zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16018)

Kontakt:
e-mail: d.chabiniak@wgn.pl