po lewej kuchnia, po prawej salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bielsko-Biała

Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bielsku-Białej (śląskie) za 985 tysięcy złotych. Powierzchnia 175 metrów kwadratowych a także przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2008 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 300 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na czterech kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 5 629 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi). Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM -1: pomieszczenie gospodarcze + siłownia + garderoba + kotłownia + pralnia + garaż
POZIOM 0: taras + kuchnia + salon + wc + wiatrołap
POZIOM 1: łazienka + garderoba + 3 sypialnie
POZIOM 2: sypialnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z ujętym w cenę całkowitym wyposażeniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się kompletnej infrastruktury:
– sklepy
– galeria handlowa
– obiekty sportowe
– szpital
– przychodnia zdrowia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaimponuje na pewno amatorom aktywnego wypoczynku, gdyż znajduje się w pobliżu licznych szlaków turystycznych, ścieżek rowerowych a nawet wyciągu narciarskiego. Ogromne wrażenie robią dodatkowo przepiękne widoki z okien na góry. To okolice Koziej Górki, w pobliżu Dębowca i Szyndzielni.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Rozmawiamy po: angielsku, niemiecku i włosku. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26277)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl