stylowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie) za 890 tysięcy złotych. Powierzchnia 220 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład siedmiu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2005 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 2 700 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 4 045 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z kompletnym wyposażeniem (po negocjacjach z właścicielem). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może doskonałą lokalizacją nieopodal centrum (5 minut jazdy). Na wyciągnięcie ręki sklep, plac zabaw i obiekty sportowe. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy osobny garaż z pomieszczeniem gospodarczym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + taras + pokój gospodarczy + pralnia + 3 łazienki + 6 pokoi + jadalnia + pokój dzienny + kuchnia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim słonecznym, widnym, jasnym i komfortowym wnętrzem, a także przepięknym sadem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji oraz przy transakcji zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3578)

Kontakt:
e-mail: polkowice@wgn.pl