slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 150,73 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,399 mln zł (9 281 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 5 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2020 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją rewelacyjną lokalizacją w cichej, bezpiecznej i malowniczej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu. W jej wnętrzu mamy zarówno ogrzewanie podłogowe, jak i klimatyzację. Na osobną uwagę zasługuje nowocześnie zaaranżowane wnętrze oraz efektowne oświetlenie LED-owe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 1: powierzchnia do własnej aranżacji;
KONDYGNACJA 0: kotłownia + pralnia + 3 sypialnie + wiatrołap + hol + przedpokój + łazienka + spiżarnia + kuchnia + taras + jadalnia + pokój dzienny.
Na rodziny posiadające samochód czeka duży garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż warto jeszcze dopisać ciekawą lokalizację w cichej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14096)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl