slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Benalmadena)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Benalmadena)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Benalmadena (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej, komfortowej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 230 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 6 107 670 zł (26 555 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 6 781 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie trzech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca prywatnym basenem oraz nowoczesnym projektem wnętrza z funkcjonalnym układem pomieszczeń:
– strefa grill;
– strefa relaksu;
– gabinet;
– 3 garderoby;
– 3 łazienki;
– 3 pokoje;
– kuchnia;
– sala;
– pokój dzienny.
Na zmotoryzowanych czeka dwustanowiskowy garaż

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi perfekcyjny mariaż komfortu, bezpieczeństwa, elegancji i jakości z wysokim poziomem wykończenia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się znakomitą lokalizacją zapewniającą szybki dojazd nie tylko na lotnisko, ale również na autostradę. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoim futurystycznym projektem jednego z najbardziej znanych architektów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa dodatkowo fantastyczną lokalizacją na skale z panoramicznym widokiem na morze.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-58212)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl