slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 139,12 m2, a także ciekawą ceną 850 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2013 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 190 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 6 110 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje już od pierwszej prezentacji starannie wypielęgnowanym ogrodem. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno garaż w bryle budynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto atrakcyjną lokalizacją w spokojnej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi doskonałą propozycję zakupu inwestycyjnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do zamożnych, wieloosobowych rodzin. Sprzyja temu funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń:
POZIOM JEDEN:
– 2 sypialnie;
– korytarz;
– łazienka;
– pomieszczenie do własnej aranżacji;
– garderoba;
POZIOM ZERO:
– jadalnia;
– wiatrołap;
– hol;
– salon;
– taras;
– sypialnia;
– łazienka;
– kuchnia;
POZIOM MINUS JEDEN:
– kuchnia z barem;
– pralnia;
– kotłownia;
– wc;
– pomieszczenie gospodarcze.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa) i wygody (ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji dzięki zainstalowanym panelom solarnym na dachu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje funkcjonalnie zagospodarowaną i ogrodzoną działką podzieloną na wie strefy: rekreacyjną oraz ogrodniczą.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13967)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl